Klub učenika i prijatelja

Klub učenika i prijatelja Nadbiskupijske klasične gimnazije "Don Frane Bulić" Split osnovan je 13. travnja 2013. godine, a svrha mu je da nas sve trajno povezuje i redovito okuplja kako bismo jedni drugima u svim životnim potrebama bili na dohvat ruke i kako bi nas naša mjesna Crkva lakše mogla uključiti u svoje poslanje.

Temeljni ciljevi Kluba:

• okupljati bivše i sadašnje učenike i djelatnike te prijatelje i dobročinitelje Nadbiskupijske klasične gimnazije "Don Frane Bulić" Split
  • kroz redovite susrete težiti što boljem međusobnom upoznavanju te njegovanju i širenju vrijednosti na kojima se temelji i djeluje Nadbiskupijska klasična gimnazija "Don Frane Bulić" Split definiranih geslom Religioni et bonis artibus.

Djelatnosti Kluba:

• organiziranje kulturnih, znanstvenih i društvenih tribina, glazbenih i scenskih priredbi, stručnih seminara i znanstvenih skupova iz područja odgoja, obrazovanja, znanosti, kulture i izdavaštva u cilju promicanja katolićkih, domoljubnih i civilizacijskih vrijednosti hrvatskog društva
  • organiziranje humanitarnih aktivnosti kojima će se pomoći pojednicu ili grupi ljudi koji su u potrebi.

Na Osnivačkoj skupštini Kluba izabrano je Upravno vijeće i Nadzorni odbor.

Članovi Upravnog vijeća:

• Ivan Čulić, predsjednik
  • Josip Bačak, potpredsjednik
  • Jelena Đorđević, tajnica
  • Denis Meštrović, rizničar
  • Ana Ančić
  • Ivana Kalajžić
  • Milica Grubišić

Članovi Nadzornog odbora:

• Stjepan Pereža, predsjednik
  • Marija Ćubelić
  • Vanja Pastuović

Svi ste pozvani aktivno sudjelovati u radu Kluba - stoga nam se slobodno javite sa svojim prijedlozima i savjetima!

MBS: 4061136
Broj računa HR1123400091110629952 (Privredna banka Zagreb).